Profesyonel Ağır Vasıta Ön Düzen Ayarı (Aks Ölçümü)

Dünyanın neredeyse tüm Kamyon, Tır ve Otobüs üretici fabrikalarında TrucCam ve Hunter markalı ürünler üretim hattı sonunda aks ölçüm sistemi olarak kullanılmaktadır.

Aks geometrisinde oluşan en küçük sapma ve bozuklukları Lazer teknolojisi ve Sensörler ile tespit edilerek Dingil ve Metalin yapısına hiç bir zarar verilmeden noktasal ısıtma yapan indiksiyon cihazımız ile uzman ekibimiz tarafından araç geometrisi fabrika ayarlarına geri döndürülür.

Shearograph
is-makinasi-orbit-sistem

Bandag Shearograph teknolojisi lastiğin gözle görülmeyen iç katmanlarındaki ayrışmaları tespit ederek karkasın kaplanabilirliğini %100 garanti etmektedir.

Shearograph makinası lastiğe değişken vakum basıncı uygularken lastiğin katmanlarını hareketlendirerek ileri teknoloji hassas kameralarla görüntü alır. Tespit edilen anormallikleri video olarak ekrana yansıtır. Lastiğin kaplamaya uygunluğu raspalama öncesi tespit edilir. Kaplanamayacak lastik gereksiz raspalanmaz.

Ağır Vasıta Hafif Bakım
agır-vasita-bakim
  • Amortisör
  • Z rot
  • Kısa Rot
  • Uzun Rot
  • Disk
  • Balata Değişimleri
  • Klima Gazı Dolumu
  • Yağ Değişimi ve Benzeri Servis Hizmetleri Uzman Ekibimiz Tarafından Yapılmaktadır.
Yol Yardım
dogan-gu-yol-yardim-img

Beklenmedik durumlarda yol yardım araçlarımızla 365 gün 24 saat hep yanınızdayız.

Mobilfix
mobilfix-img-1

Dünyada ağır ticari araçlara yönelik olarak geliştirilen ilk mobil servis tırı Mobilfix, Ağır ticari araçlara yerinde bakım ve servis hizmeti sunan, araç sahipleri ile filoların zamandan ve maliyetten tasarruf etmelerini ve iş sürekliliklerini korumalarını sağlayan Mobilfix, sadece Türkiye’ye değil, dünyaya örnek gösterilebilecek kalitede yenilikçi bir servis hizmeti olmasıyla dikkat çekiyor.

Filofix
filofix1

Bridgestone ve Lassa bayileri tarafından ana güzergahlar öncelikli olmak üzere, tüm Türkiye sınırları dahilinde hizmet veren bir filo yol yardım hizmetidir.

Filofix kapsamında lastik sökme takma, lastik tamiri, lastik rotasyonu ve yeni lastik temini hizmetleri verilir.

Filofix, filolara bağlı araçların lastik ile ilgili olarak seyir esnasında oluşan sorunlarını acil olarak ve yerinde çözmeyi amaçlar. Filofix 365 gün / 24 saat hizmet verir.

Profleet
profleet1

Filo müşterilerinin ihtiyaçlarına 360 derece çözüm: “Profleet”

Türkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa tarafından filo yönetim çözümlerini tek çatı altında birleştirmek amacıyla geliştirilen “Profleet Filo Yönetim Çözümleri” kapsamında, filo müşterilerinin operasyonel maliyetlerinde maksimum tasarruf sağlanmasına yönelik sürdürülebilir çözümler sunuluyor. Söz konusu çözümlerle filoların sosyal, ekonomik ve çevresel katma değerinin yükseltilmesi hedefleniyor.

ProBox
probox2

Filo Lastik / Garaj Yönetimi 

Filo garaj ve parklarında araçların lastik yönetimini, sökme-takma ve servis ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı tasarlanan hizmet noktasıdır.